Rabat
Skąd wziąć kod rabatowy? Poszukaj na facebook'u
OK
Oszczędzaj materiał, czas i pieniądze
Napędzany przez Sztuczną Inteligencję

Program TonCut służy do optymalizacji rozkroju materiałów płaskich (2D) i podłużnych (1D), np.: szyb, drewna, płyt, kamienia, blachy, aluminium, plexi, kartonu, rur, belek, itp.

Jak aktywować program TonCut?

Program TonCut może zostać zaktywowany na 3 sposoby:

  1. Aktywacja wersji DEMO na 30 dni - jeśli chcesz wypróbować program zanim go kupisz, wybierz tą opcję.
  2. Aktywacja za pomocą kodu aktywacyjnego - wybierz tą opcję jeśli zakupiłeś już licencję, posiadasz kod aktywacyjny.
  3. Aktywacja za pomocą klucza licencyjnego - w pozostałych przypadkach wybierz tą opcję.

Jeśli uruchamiasz program po raz pierwszy, natychmiast pojawi się okno kreatora aktywacji. Wybierz jedną z opcji i postępuj wg instrukcji wyświetlanych na ekranie.

Jeśli kreator aktywacji się nie pojawia, wybierz z menu programu Pomoc » Klucze licencyjne i w zależności od wybranej opcji, wciśnij jeden z przycisków w prawym górnym rogu okna. Następnie postępuj wg instrukcji wyświetlanych na ekranie.

Komputer, na którym chcesz aktywować program nie posiada dostępu do Internetu?

Jeśli komputer, na którym chcesz aktywować program nie posiada dostępu do Internetu, będzie potrzebny inny komputer z dostępem do Internetu. W takim przypadku, program generuje klucz sprzętowy.

Jeśli aktywujesz wersję DEMO, w celu uzyskania klucza aktywacyjnego musisz wejść na stronę https://www.toncut.com/demo-activate i tam wprowadzić klucz sprzętowy komputera, na którym chcesz aktywować program.

Jeśli posiadasz kod aktywacyjny, musisz go wprowadzić, razem z kluczem sprzętowym na stronie https://www.toncut.com/activate.

Aktywacja za pomocą strony internetowej kończy się wygenerowaniem klucza licencyjnego. Klucz ten musisz dodać do programu wybierając opcję 3 z początku tej odpowiedzi.

Polub nas na Facebooku
Zapisz się do newslettera